درباره ما

شرکت زاگرس مبدل رادیاتور در سال 1385 با هدف طراحی و تولید رادیاتورهای خودرو، کامیون، ماشین آلات کشاورزی و راهسازی، موتورهای زمینی و سیستم های خنک کننده آب، هوا و روغن فشارقوی مورد استفاده در صنایع و نیروگاه ها تاسیس گردید.

این شرکت با دارا بودن نمایندگی شرکت رادیاتور ایران در تهران موفق به دریافت نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت دلفین رادیاتور (امارات متحده عربی) در ایران، یکی از مجموعه های فعال در حوزه رادیاتورهای مسی برنجی، آلومینیومی و استیل و همچنین طراح و تولید کننده کویل های کندانسور و اواپراتور در سیستم تهویه هوا و مبدل های صنعتی در کشور میباشد.

این شرکت با سابقه ای نزدیک به دو دهه همواره همگام با پیشرفت دانش و فناوری روز، به فعالیت خود ادامه داده و با رعایت استاندارد های روز دنیا محصولات خود را به کشور عرضه نموده است.

شرکت زاگرس مبدل با داشتن تیم مهندسی مجرب و کادر فنی متخصص در مجموعه ای با مساحت بالغ بر 5 هزار متر مربع که شامل بخش های مختلف تولید تزریق پلاستیک، کیفیت، فنی مهندسی(طراحی و نقشه کشی) و بازرگانی مشغول به فعالیت است  و با استفاده از اتوماسیون سیستم مدیریت موفق به مستند سازی فرآیندها و دریافت استاندارد ISO 9001:2008 شده است.

زمینه های فعالیت شرکت

ساخت و تعمیر انواع رادیاتور

ساخت و تعمیر انواع مبدل حرارتی

ساخت کویل های حرارتی و برودتی

ساخت انواع فین تیوب و پره های صفحه ای

ساخت و تعمیر انواع رادیاتور

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...